PROVOZNÍ ÚDRŽBÁŘ HALY / Provozní zámečníci, údržbáři

FirmaWassa commercial, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda22 500 Kč až 24 500 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

- zajištění potřebného materiálu pro opravu (nutný řidičský průkaz)
- provádění oprav a údržby kolem haly
- občasná výpomoc na baličce palet, manipulace s paletami
- více info viz. kontakt

Požadujeme:

- zodpovědnost za vlastní práci, samostatnost, motoriku
- manuální zručnost a fyzická síla
- vzdělání - min. výuční list
- řidičský průkaz B
- praxe na obdobné pozici - výhodou
- bydliště v lokalitě (do 10-15 km) - výhodou

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti
- přátelský pracovní kolektiv
- motivační systém odměňování
Místo výkonu: Chrastava
Zaměstnanecké výhody: prémie, stravenky
Hlásit se e-mailem na adresu [email protected] nebo [email protected] nebo telefonicky. V emailu zaslat životopis s průvodním dopisem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Chrastava 750, Česko
mzda, plat (hrubý):22 500 Kč až 24 500 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Wassa commercial, s.r.o., IČ: 25409808
datum zveřejnění nabídky práce:31. 01. 2024
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Denisa Susová
telefon:601 355 129
e-mail:[email protected], [email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Wassa commercial u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 22 500 Kč až 24 500 Kč ; Benefity a výhody: Zvláštní prémie, Jiné výhody, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Chrastava 750, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.